VYROBÍME NEON PRO VAŠI FIRMU NA MÍRU

LED neonové nápisy na eventy, pro videoprodukci, do kanceláře, provozovny či na koncert

Vyrábíme neony na míru dle vašeho zadání, představy nebo loga. Neony jsme schopni vyrobit až do velikosti 4 metrů. Nabízíme na výběr 10 barev, které v ceduli můžeme libovolně kombinovat.

Umíme to rychle

LED neony umíme vyrobit i do týdne od objednání. Pošlete nám návrh, potvrdíme si cenu a datum dodání a my se pustíme do výroby. Neon stačí zapojit do zásuvky a nastavit intenzitu světla, pokud ale budete chtít odbornou instalaci či upevnění, můžete se na nás spolehnout.

Ideální na převoz

Pokud provozujete food truck nebo chcete brát neon s sebou na koncerty, tak je naše technologie ideální. Neony jsou bytelné a jednoduché použitím i údržbou. Stačí neon zapojit do zásuvky a na vypínači nastavit intenzitu světla. Jednou za čas neon umyjete mýdlovou vodou a máte vystaráno.

Vhodné do videa

Často vyrábíme neony do videoprodukcí. Každý z našich neonů je stmívatelný a tak je možné jeho svítivost přizpůsobit tak aby vyhovoval expozici. Filmaři také ocení rychlý návrh a výrobu.

Jak zakázka probíhá?

1

Zadání, tvorba návrhu, potvrzení

Řeknete nám vaši představu, případně dodáte podklady a my připravíme návrh včetně cenové nabídky a dodacích termínů. Po schválení nabídky se pustíme do výroby.
2

Výroba

Vyrábíme - tedy frézujeme, brousíme, ohýbáme, lakujeme, osazujeme, pájíme, šroubujeme, kompletujeme, testujeme.
3

Doručení nebo instalace na místě

Po Praze doručíme v den dokončení, znytek republiky stihneme do dvou dnů od ukončení výroby. Pokud potřebujete zajistit instalaci, domluvíme si termín a vyrobené cedule zapojíme a připevníme na budovu.

Zadat poptávku

Často kladené dotazy

  • U námi vyráběných neonů jsou zdrojem světla LED diody, u klasického neonu je to plyn. Hlavní výhodou LED neonů je jejich dostupnost, pořizovací cena LED neonu je podstatně nižší a i z dlouhodobého hlediska je tento typ neonu výhodnější, nevyžaduje totiž tolik péče jako klasický neon. Další výhodou LED neonů je jejich odolnost, trubice jsou silikonové a jsou uchycené k plexisklu, které slouží jako podklad, díky tomu jim nevadí ani častý transport. Klasický neon je naopak velmi křehký a většinou se tedy umisťuje spíše stabilně a není mobilní. LED neony jsou také mnohem méně energeticky náročné, kdežto klasické neony vyžadují vysoké napětí. Naše LED neony si zvládnete nainstalovat sami, postavíte nebo uchytíte neon na podklad, zapojíte do zásuvky případně nastavíte intenzitu světla, takhle jednoduché to u klasického neonu není. Co se životnosti týče, tak LED diody mají až 5x větší životnost.
  • Menší neony můžete na hladký upevnit pomocí lepicích pásků, které přidáváme k objednávce. Pokud uchycujete neon na stěnu je dobré využít našich distančních podložek, těmi odsadíte samotná neon od zdi a za pomocí hmoždinek a vrutů neon uchytíte.
  • Cena neonu na míru se odvíjí od složitosti designu a velikosti neonu. Cenové nabídka je zdarma a ve většině případů ji vystavíme ihned po poptání. Pro konkrétní cenovou nabídku stačí vyplnit formulář zde, nebo napsat na email tadeas@neonhort.cz
  • U neonů na míru nabízíme možnost voděodolného provedení, neon s touto úpravou pak lze umístit i do exteriéru.
  • Jelikož veškeré neony vyrábíme ručně uvádíme dobu dodání do 3 týdnů od objednání, mnohdy to ale bývá dříve a často se pro vás přetrhneme, když potřebujete stihnout nějaký termín. Nebojte se případně napsat nebo zavolat.
  • Ano jsou. Ke každému neonu dodáváme vypínač s možností ovládání intenzity světla.
  • Nejčastěji jako podklad neonu používáme čiré plexisklo. Nabízíme ale také barevná průhledná i neprůhledná plexiskla. Podklad také umíme doplnit o řezanou grafiku.
  • Veškeré naše neony vyrábíme u nás v Čechách. Neony se skládá z podkladu, tím je většinou plexisklu, které frézujeme u našeho kamaráda Martina na Berounsku. V naší Pražské dílně pak neon kompletujeme: osazujeme podklad kvalitními led pásky v barvě neonu nebo RGB a poté aplikujeme krycí trubici. Každý vyrobený neon pak necháváme 24 hodin svítit abychom měli jistotu, že se k vám dostane plně funkční.
  • Naše neony a hlavně jejich podklad, tedy plexisklo doporučujeme čistit pouze mýdlovou vodou, jiné chemické prostředky mohou plexisklo poškodit.