Vyrobíme neon pro vaši firmu na míru

Vybírejte z 10 barev

Neony nabízíme v deseti barvách, které můžete volně kombinovat, můžeme tak vytvářet vícebarevné nápisy i loga. Zároveň nabízíme i možnost celobarevné RGB cedule, kdy je barva ovladatelná pomocí ovladače.

Jak probíhá výroba?

1

Navrhneme vzhled cedule a vhodné technické řešení

Sdělíte nám představu, předáte data a my vytvoříme návrh cedule. Na tomto procesu spolupracuje náš grafik a technik. Vy dostanete konrétní nabídku s jedním nebo více řešeními včetně ceny a datem dodání.
2

Pustíme se do výroby. Frézování, sváření, pájení.

Teď už je to na nás. Pouštíme se do procesu, který nás baví nejvíc - výroba. Často začíná u Martina na CNC frézce, další práce, jako osazování elektrickými komponenty, instalace krycích materiálů nebo svařování nosné konstrukce, už se dějí u nás v dílně.
3

Je hotovo, předáváme dopravci a nebo instalujeme na místě

Malé neony či cedule si zvládnete pověsit sami, dáme vám k tomu vše potřebné včetně návodu. U větších či složitšjších cedulí nabízíme instalaci na místě.

Pojďme na to. Jaká je vaše představa?

Často kladené dotazy

  • U námi vyráběných neonů jsou zdrojem světla LED diody, u klasického neonu je to plyn. Hlavní výhodou LED neonů je jejich dostupnost, pořizovací cena LED neonu je podstatně nižší a i z dlouhodobého hlediska je tento typ neonu výhodnější, nevyžaduje totiž tolik péče jako klasický neon. Další výhodou LED neonů je jejich odolnost, trubice jsou silikonové a jsou uchycené k plexisklu, které slouží jako podklad, díky tomu jim nevadí ani častý transport. Klasický neon je naopak velmi křehký a většinou se tedy umisťuje spíše stabilně a není mobilní. LED neony jsou také mnohem méně energeticky náročné, kdežto klasické neony vyžadují vysoké napětí. Naše LED neony si zvládnete nainstalovat sami, postavíte nebo uchytíte neon na podklad, zapojíte do zásuvky případně nastavíte intenzitu světla, takhle jednoduché to u klasického neonu není. Co se životnosti týče, tak LED diody mají až 5x větší životnost.
  • Menší neony můžete na hladký upevnit pomocí lepicích pásků, které přidáváme k objednávce. Pokud uchycujete neon na stěnu je dobré využít našich distančních podložek, těmi odsadíte samotná neon od zdi a za pomocí hmoždinek a vrutů neon uchytíte.
  • Cena neonu na míru se odvíjí od složitosti designu a velikosti neonu. Cenové nabídka je zdarma a ve většině případů ji vystavíme ihned po poptání. Pro konkrétní cenovou nabídku stačí vyplnit formulář zde, nebo napsat na email tadeas@neonhort.cz
  • U neonů na míru nabízíme možnost voděodolného provedení, neon s touto úpravou pak lze umístit i do exteriéru.
  • Jelikož veškeré neony vyrábíme ručně uvádíme dobu dodání do 3 týdnů od objednání, mnohdy to ale bývá dříve a často se pro vás přetrhneme, když potřebujete stihnout nějaký termín. Nebojte se případně napsat nebo zavolat.
  • Ano jsou. Ke každému neonu dodáváme vypínač s možností ovládání intenzity světla.
  • Nejčastěji jako podklad neonu používáme čiré plexisklo. Nabízíme ale také barevná průhledná i neprůhledná plexiskla. Podklad také umíme doplnit o řezanou grafiku.
  • Veškeré naše neony vyrábíme u nás v Čechách. Neony se skládá z podkladu, tím je většinou plexisklu, které frézujeme u našeho kamaráda Martina na Berounsku. V naší Pražské dílně pak neon kompletujeme: osazujeme podklad kvalitními led pásky v barvě neonu nebo RGB a poté aplikujeme krycí trubici. Každý vyrobený neon pak necháváme 24 hodin svítit abychom měli jistotu, že se k vám dostane plně funkční.
  • Naše neony a hlavně jejich podklad, tedy plexisklo doporučujeme čistit pouze mýdlovou vodou, jiné chemické prostředky mohou plexisklo poškodit.